Używane kompresory powietrza


Kompresory powietrza to urządzenia do użytku przemysłowego, stosowane tam, gdzie niezbędne jest użycie sprężonego powietrza - czyli w większości procesów technologicznych. Zastosowanie wysokiej jakości kompresorów pozwala na właściwy przebieg i efektywność pracy innych urządzeń.

Naszym Klientom oferujemy używane sprężarki śrubowe, tłokowe i łopatkowe w korzystnych cenach. Pomagamy wybrać najlepszy i optymalny dla potrzeb Klienta kompresor o odpowiednich parametrach, tak by wydajnością, mocą i ciśnieniem był dostosowany do pozostałych urządzeń.


Sprężarki używane renomowanych producentów

Mając na celu zadowolenie naszych Klientów, oferujemy im najlepsze używane kompresory powietrza cenionych marek, m.in. Atlas Copco, Boge czy Kaeser. Są to wysokiej jakości sprężarki, gwarantujące bezawaryjną pracę zarówno w dużych zakładach przemysłowych jak i małych warsztatach prywatnych.

Wysokiej jakości używane kompresory powietrza Kaeser, Compair czy Mark to gwarancja jakości, łatwa obsługa, łatwo dostępny serwis oraz pomoc techniczna. Oferujemy też zajmujące od lat czołowe miejsce w rankingach produktów kompresory wielu innych cenionych producentów, m.in. Atlas Copco, Alup, Creemers, Renner. Zapraszamy do przejrzenia naszej aktualnej oferty: