Profesjonalna naprawa i serwis sprężarek

Oprócz sprzedaży wysokiej jakości urządzeń przemysłowych, takich jak piaskarki i sprężarki śrubowe ATMOS AirSpaw zapewnia też ich kompleksowy serwis. Oferta skierowana jest głównie do użytkowników sprężarek, którzy nie posiadaną zaplecza naprawczego.

Serwis sprężarek należy przeprowadzać regularnie. Tylko wówczas urządzenia będą działać wydajnie i bezawaryjnie. W przypadku dłuższych napraw, oferujemy klientom używane maszyny zastępcze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach serwisowych, zaufały nam już setki firm z całej Polski. Prace serwisowe wykonują u nas wykwalifikowani fachowcy, mający długoletnie doświadczenie w branży. W trosce o najwyższą jakość usług każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Dbamy również o możliwie najkrótszy czas wykonania prac serwisowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem w celu przeprowadzenia dokładnej wyceny.

serwis airspaw

Lokalizacja

P.H.U. Airspaw
Stawiec 11d,
56-300 Milicz

Tel.
    +48 601 565 947
Tel. Fax
    +48 713190119
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.