Serwis sprężarek i spawarek

Oprócz sprzedaży wysokiej jakości urządzeń przemysłowych, firma Airspaw zapewnia też kompleksowy serwis sprężarek, spawarek i innych maszyn. Ofertę kierujemy głównie do użytkowników kompresorów, którzy nie posiadają zaplecza naprawczego i nie mogą sobie pozwolić na własnoręczne przeprowadzenie prac serwisowych.

Aby uniknąć niespodziewanych przerw w zakładzie przemysłowym, serwis sprężarek i pozostałych urządzeń należy przeprowadzać regularnie. Tylko wówczas będą działać wydajnie i bezawaryjnie. W przypadku dłuższych, bardziej skomplikowanych napraw, możemy zaoferować naszym klientom maszyny zastępcze. Utrzymane w dobrym stanie używane spawarki lub inne sprzęty pozwolą na właściwe funkcjonowanie firmy w trakcie serwisu. Jesteśmy firmą, która może pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie usług serwisowych. Zaufały nam już setki firm z całej Polski! Prace serwisowe wykonują u nas wykwalifikowani fachowcy, od lat pracujący w branży. W trosce o najwyższą jakość usług każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Dbamy również o możliwie najkrótszy czas wykonania prac serwisowych. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu przeprowadzenia dokładnej wyceny.

serwis airspaw

Lokalizacja

P.H.U. Airspaw
Stawiec 11d,
56-300 Milicz

Tel.
    +48 601 565 947
Tel. Fax
    +48 713190119
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.